sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:5909 ponúk

Membership Assistant v Coworkingu SPACE UP - Bratislava - Ružinov

2019-01-31
Požiadavky na zamestnanca: komunikatívnosť, poriadkomiluvnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť, energia, pedant Podmienky práce: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stup... (4 - 5 €/hod)


SANvest s.r.o. - SPACE UP coworking
Rušňovodič - Bratislava

2019-03-21
Požiadavky na zamestnanca: ukončené stredné vzdelanie s MATURITOU v odbore strojárskom, technickom, dopravnom alebo elektrotechnickom. Podmienky práce: 36 hod./ týždenne, nerovnomerne rozvrhnutý prac. čas, dobrý zdravotný stav (pred nástupom sa musia absolvovať psychotesty... (734 - 1065 €)


Runtime BP Slovak, s.r.o.
Trimovačka - Malacky

2019-03-21
Požiadavky na zamestnanca: Pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle , ktorý spracováva komponenty pre automobily hľadáme šikovné ženy na pracovnú pozíciu ,, Trimovčka,, do mesta MALACKY Zabezpečujeme dopravu zo smerov : Lakšárska Nová Ves , Záhorská Ves ... (630 - 940 €)


Runtime BP Slovak, s.r.o.
Vodoinštalatér - Bratislava

2019-03-19
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti -údržba a odstraňovanie bežných vodoinštalačných závad -obhliadka a výmena radiátorov -havárie -čistenie kanalizácie -montáž vodovodných batérií, wc , umývadiel a drezov -montáž vodárenských rozvodov -monitoring potrubia,... (1200 €)


PPS-Team, spol. s r.o.
Pizzér/pizzérka - Bratislava

2019-03-20
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Príprava cesta, výroba pizze a pečenie. Poriadok v kuchyni. Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Základné vzdelanie (970 €)


Joond Vajnorská, spol.s r.o.
Kuchár pizzer - Bratislava

2019-03-20
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Priprava/výdaj jedál a pizze Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Študent strednej školy, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou


Wagenhoffer Jozef s.r.o
Tlmočník-administratívny pracovník - Bratislava

2019-03-20
Náplň práce Telefonovanie a dohadovanie obchodných stretnutí Asistencia pri rokovaní s klientom. Cestovanie do zahraničia Flexibilný pracovný čas a aj práca v kancelárii. kariérny rast vo firme s dlhoročnou perspektívou Anglický jazyk - aktívne slovom aj písmom Ruský ...


Hemas, s.r.o.
Farmaceut - Bratislava

2019-03-19
vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lek... (900 €)


Dr.Max
príjmeme obedového čašníka/čašníčku - Bratislava

2019-03-20
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obsluha zákazníkov. Vynášanie jedál a nápojov. Debarasovanie. Poriadok na rajóne. Príprava inventáru na nasledujúci deň. Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Základné vzdelanie (320 - 560 €)


Joond Vajnorská, spol.s r.o.
Junior obchodný manažér - Bratislava

2019-03-19
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - chuť vzdelávať sa - povinná účasť na školeniach - plánovanie a aktívny prístup pri napĺňaní požadovaných úloh - účasť na pravidelných poradách a brainstorm - ingoch - seba disciplína - precízne organizovanie a plánovanie pr... (1400 - 2500 €)


Ing Martin Bestvina
Privyrobenie Nutričné Centrum - Bratislava

2019-03-15
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Privyrobenie Nutričné Centrum Nutričné centrum hľadá ľudí so vzťahom k zdravému životnému štýlu alebo sa pohybujú v oblasti zdravotníctva, výživy, športu. Náplň práce: - vstupné diagnostiky tela ( zistenie normy hodnôt tukov, ... (750 - 1200 €)


Nutričné Centrum
Farmaceut - Senec

2019-02-19
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - Vydaj liekov a ZP na lekarsky predpis - Vydaj volnopredajnych liekov a doplnkoveho sortimentu - IPL - Prijem tovaru - Ostatne prace suvisiace s chodom lekarne Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelan... (1000 €)


MOnPharm, s.r.o.
Vizážista / vizážistka - Bratislava

2019-02-27
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Prijmeme do nášho tímu vizážistku/vizážistu. Požadujeme skúsenosti s líčením, časovú flexibilitu. Spoluprácu ponúkame na jednorazových akciách, aj na dlhodobých projektoch. Náplň práce: jedná sa o líčenie na módnych akciách, ... (10 €/hod)


MILAGROS s.r.o.
HR koordinátor - Bratislava

2019-03-21
HR koordinátor je skvelá kombinácia náboru aj personálnej agendy, ktorej sa môžes venovať práve u nás v Synergie. Ak je pre teba dôležitá férovosť a otvorenosť, poď ju žiť k nám v spolupráci s klientmi, kandidátmi a nami, tvojimi budúcimi kolegami. Tešíme sa na teba. Najviac... (900 €)


SYNERGIE Slovakia
JAVA Developer - Bratislava

2019-03-21
Do you want to move on and you are looking for position, where you can utilize your experience? Now you have opportunity to join international team in Bratislava and Vienna. Become a part of mobile banking team, which already exceed 3.000.000 users. If you are an open minded... (2000 €)


SYNERGIE Slovakia
Farmaceutický laborant - Malacky

2019-03-21
vydávanie voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu o prevencii a predchádzaniu ochorení vykonávanie odborných činností pri príjme, kontrole a uchovávan... (750 €)


Dr.Max
.NET Developer - Bratislava

2019-03-21
Hľadáš novú priležitosť pre .NET Developera a preferuješe slovenské projekty z bankovej oblasti? Práve hľadáme nového člena do tímu, ktorý pracuje na vývoji modulov pre existujúci intranetový portál. Taktiež sa budeš venovať vývoju úplne novej servisne orientovanej architekt... (1700 €)


SYNERGIE Slovakia
Actuary for IFRS17 - Bratislava

2019-03-21
Developing, maintaining and delivering Life actuarial models including the proper and transparent testing, Support in IFRS17 implementation, Assisting in the integration of Life actuarial models received from multiple countries into a single regional or global model. Running... (2050 €)


Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka
Poistný analytik - Bratislava

2019-03-21
Ako plnohodnotná súčasť medzinárodného tímu venujúcemu sa poisteniu veľkých firiem, bude mať kandidát možnosť pracovať s expertmi pôsobiacimi v centrále firmy, a tak priamo podporovať tvorbu poistných taríf a iných projektov spojených so správnym nastavením poistného. Commercial... (1200 €)


Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka
React Developer - Bratislava

2019-03-21
Chceš sa podielať na vývoji aplikácie s viac ako 3000000 uživateľov? Hľadáme šikovných React Developerov na vývoj bakonvej aplikácie využívanej v niekoľkých krajinách. Pokiaľ hľadáš pozíciu s tou pravou rodinnou atmosférou a množstvom ďalších výhod, pokojne nás kontaktuj. ... (2000 €)


SYNERGIE Slovakia


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.